6 راه برای یافتن رتبه مقاله خود در گوگل:

1-در حالی که کلمات کلیدی نسبت به گذشته اهمیت چندانی ندارند ، اما آنها هنوز هم یک عنصر ضروری برای SEO هستند. انجام برخی از تحقیقات اساسی برای کلمات کلیدی به شما کمک می کند کلمات کلیدی را پیدا کنید که بازار هدف شما در جستجوی آنهاست و کلماتی که شانس رتبه بندی آنها را دارید.
با استفاده از Google Keyword Planner ، به جستجوی کلمات کلیدی بسیار مرتبط بپردازید که تعداد مناسبی از جستجوها و سطح پایین رقابت را بدست آورید.
ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی هستند. Google keyword ,Keywordtool.io
با استفاده از این ابزار می توانید تحقیق کلمه کلیدی مورد علاقه خود را به صورت لیستی از کلمات کلیدی احتمالی را که می توانید هدف گذاری کنید تهیه کنید.به طور خاص به جستجوی عبارت طولانی تر (+3کلمه) باشید که بسیار مرتبط با تجارت شما باشند،اما به نظرنمی رسد رقابتی باشد.
به طور کلی ، بهتر است یک موضوع اصلی را برای پست خود انتخاب کنید ، تا این که کلمات و عبارات متنوعی را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا آن موضوع را از بین ببرید.زمانی که به سادگی یک یا دو کلمه کلیدی را انتخاب کنید و سپس بارها و باهااز آنها استفاده کنید. این عمل می تواند به رتبه شما آسیب برساند.
پس از انتخاب عبارات ممکن ، به Google بروید و آن کلمات کلیدی را جستجو کنید. این مسابقه چگونه به نظر می رسد؟ آیا آنها سایتهای بزرگ و شناخته شده ای هستند؟ یا آنها وبلاگهای کوچکی هستند که به طور بالقوه می توانید از آن خارج شوید؟ هر زمان ممکن باشد با کلمات کلیدی بروید که شانس خوبی برای رتبه بندی در کوتاه مدت دارید.
2-سئو داخلی
مهمترین جنبه seo در فقط استفاده از کلید واژه های انتخابی شما در مناطق استراتژیک محتوای شماست .افزونه yoast seo
می تواند به این امر کمک کند. مهمترین مکان برای استفاده از کلمات کلیدی و اصطلاحات در موارد زیر است
برچسب عنوان
(www.yourdomain.com/your-keywords- hereبه عنوان مثال)URL
( و غیرهH2,H3 )برچسب های هدر
برچسب های تصاویرalt و شرح تصاویر در صورت لزوم
در طول مطالب خود مجدداً به یاد داشته باشید که ترجیح دادن یک موضوع به جای کلمه کلیدی دقیق. این امر به این دلیل است که گوگل در تعیین مبحث یک صفحه بر اساس کل متن آن صفحه بهتر شده است. به همین دلیل است که پیدا کردن و استفاده از انواع کلمات و عبارات مرتبط مهم است.

3-فرمی را انتخاب کنید که بهترین شانس برای دریافت لینک و اشتراک گذاری داشته باشد.
تحقیقات نشان داده است که برخی از قالب های ارسال مقاله تمایل به دریافت لینک ها و اشتراک های اجتماعی بیشتری دارند. ما می دانیم که لینک ها و اشتراک ها هر دو به سمت بهبود رتبه ها گام برمی دارند.
طبق تحقیقات BUZZSUMO و MOZ انواع محتوا که معمولا محبوب ترین آن ها را نشان می دهد عبارتند از: “شکل گیری عقیده ، محتوای معتبر در مورد موضوعات فعلی یا محتوا به خوبی تحقیق و گواهی شده”.
به عبارت دیگر ، محتوای مقاله که در یک مسئله نقش مهمی دارند ، مقاله های که عمیق تر هستند و آنهایی که بر اساس تحقیقات محکم استوار است ، بیشترین پیوند ها و اشتراک ها را به دست می آورند..

از نظر قالب های ارسال مقاله ، محتوای لیست ،کلمات “چرا” و “چگونه”به محتواهایی تمایل دارند که بهترین کارها را انجام دهند ، در حالی که نوشته های لیست دارای بیشترین پیوندها و اشتراک ها به طور کلی هستند (به عنوان مثال ، “10 راه برتر برای به دست آوردن اولین مشتری خود) به طور خلاصه استفاده از لیست تاثیر بیشتری دارد.
4-تعداد کلمات
نکته مهم این است که توجه داشته باشید که تعداد کلمات دقیق ، “بهینه” وجود ندارد. محتوای بسیار کوتاه (به عنوان مثال 50 کلمه) شناخته شده است که از ارسال های وبلاگ 1000 کلمه ای پیشی می گیرد ، و این نشان می دهد که اگر به خوبی نوشته شود ، هر طول می تواند کار کند.
گفته می شود ، تحقیقات نشان داده اند که پست های رده بالا تمایل به طولانی تر و عمق بیشتری دارند.به عنوان مثال search metrics دریافت که در 10 صفحه برتر به طور متوسط 1285 کلمه وجود دارد. از طرف دیگر serpIq 1500 واژه پیدا کرده است که دارای یک هدف خوب است.
آنچه مهمتر است تمرکز روی کیفیت محتوای شما است. از خود بپرسید ، “آیا این محتوا بهترین کار ممکن را برای پوشش این موضوع خاص دارد؟”
جان مولر گوگل تأیید کرده است که حداقل طول وجود ندارد ، و کیفیت آن مهم است. وی می نویسد: “حداقل طول آن وجود ندارد و حداقل روزانه حداقل مقاله ای برای ارسال آنها وجود ندارد و حتی حداقل تعداد صفحه در یک وب سایت وجود ندارد. در اکثر موارد ، کیفیت بهتر از کمیت است. الگوریتم های ما صریحا سعی می کنند وب سایت هایی را پیدا کنید و به آنها پیشنهاد دهید که از کیفیت بالایی ، منحصر به فرد و قانع کننده برای کاربران برخوردار باشد. سایت خود را با محتوای کم کیفیت پر نکنید ، در عوض روی این کار کنید تا مطمئن شوید که سایت شما بهترین مطلوب در نوع خود است. “
5-آن را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید
متأسفانه ، تحقیقات به ما می گویند که اکثر مطالب هرگز به صورت آنلاین کشش زیادی نمی شوند. یک دلیل ممکن است این باشد که بسیاری از دارندگان مشاغل برنامه ای برای تبلیغ و توزیع پست های وبلاگ خود ندارند.
یکی از بهترین راه های مشاهده پست های شما به اشتراک گذاری آنها در رسانه های اجتماعی است. با فرض اینکه مخاطبان خود را در سیستم عامل های مختلف ایجاد کرده اید ، باید پست های خود را با طرفداران و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. اگر هنوز مخاطبی ندارید ، می توانید برای دریافت تبلیغات بیشتر و ایجاد پایه پیروان خود ، در برخی از تبلیغات اجتماعی ارزان سرمایه گذاری کنید.
گروه های فیس بوک ،لینک دین،صنعت و انجمن های آنلاین همچنین می توانند مکان های خوبی برای تبلیغ پست های شما باشند. فقط در مورد سیاست های تبلیغاتی گروه کاملاً واضح باشید تا در ارتقاء خود مشکلی نداشته باشید.
6-پیوندهایی را برای پست های وبلاگ خود دریافت کنید
آخرین مرحله برای رتبه بندی محتوا مقاله شما در گوگل ، ایجاد لینک به آن محتوا است. در حالی که بسیاری از دارندگان مشاغل وقت خود را صرف پیوند به صفحه اصلی خود و سایر صفحات با ارزش بالا می کنند ، بسیاری از آنها فراموش می کنند که پیوندهایی را برای محتوا های خاص ایجاد کنند.
دریافت این پیوندها بسیار هدفمند می تواند دشوار باشد مگر اینکه محتواهای مقاله شما بسیار مفید ، کاربردی و یا بی نظیر باشد. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، اگر محتوای “پیوندی ارزشمند” ایجاد می کنید ، بهترین فرصت برای جمع آوری پیوندهای طبیعی از سوی دیگر مقاله نویسان و روزنامه نگاران هستید.
برخی راه های دیگر برای بدست آوردن این پیوندها عبارتند از:
ارتباط داخلی با محتوای مقالات در سایت خود.
هنگام بازدید از پست های وبلاگ خود هنگام ارسال محتوا مقاله خود ، ارتباط برقرار می کنید.
به وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران این امکان را می دهند که درباره پست های خاصی که برای آنها مهم است آگاه باشند. پست های مورد حمایت تحقیق ، تمایل دارند که برای این کار بهترین کار کنند ، به ویژه اگر شامل تحقیقات اصلی خود باشید.
نتیجه
ایجاد پست های وبلاگ می تواند پر هزینه و وقت گیر باشد. اگر قصد سرمایه گذاری وقت و پول را دارید ، می خواهید مطمئن شوید که این پست ها در دراز مدت به ترافیک و دیدگاه ها ادامه می دهند. استراتژی های فوق باید کمک کند!
آیا از هر یک از استراتژی های فوق استفاده می کنید؟ اگر اینطور نیست ، آیا قصد دارید شروع کنید؟ در زیر به اشتراک بگذارید!