مطالعه تاریخچه سئو بر اساس آنچه آینده سئو به ما می گوید

تاریخچه سئو

سئو در سال 2020 مهمتر از همیشه است.امروزه سئو قدرتمندترین راه برای بازاریابی اینترنتی است.اولین استفاده از سئو به سال 1997 باز می گردد بنابراین از زمان پیدایش سئو 22 سال می گذرد. گوگل مانند همه موتورهای جستجو ، یک تجارت نیز محسوب می شود.گوگل از مردم می خواهد از موتور جستجوی آن استفاده کنند تا بهترین آن چه را که میخواهند پیدا کنند.
بنابراین ، گوگل اطمینان از این موضوع دارد که شرکت هایی که در صدر رتبه های جستجوی خود هستند واقعاً بهترین کاری را که دارند انجام می دهند. بر اساس این منطق ، اگر واقعاً در صنعت خود عالی هستید و می خواهید از سئو استفاده کنید. باید با رشد سئو در هر سال پیش بروید.این بدان معنا است که هر سال گوگل الگوریتم های خود و نحوه سرچ خود را عوض می کند و شما باید هر سال با قوانین سئو جدید پیش بروید مثلا شما اگر وب سایت خود را بر اساس سئو سال 2005 انجام دهید قطعا در  صفحه اول گوگل نخواهید بود.
در زمان های قدیم برای تبلیغ شغل یا محصول به صورت بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر استفاده می شد. اما امروزه سئو این کار را به صورت آنلاین انجام می دهد.دیگر شرکت ها تبلیغات خود را آنلاین انجام می دهند و برای این تبلیغات باید دانش سئو داشته باشند
درسی که تاریخچه سئو به ما در آینده می دهد این است که در کسب و کار اینترنتی مانند تبلیغات همیشه در کنار ما خواهد بود.