بازاریابی موتور جستجوگر چه کاری است و چگونه می توان آن را درست انجام داد و تفاوت آن با سئو چیست؟

SEM  مخفف کلمه search engine marketing   به معنای بازاریابی موتور جستجوگر است.

 

SEM یکی از مؤثرترین راه­ها برای رشد مشاغل شما در یک بازار به طور فزاینده رقابتی است. بازاریابی موتورهای جستجو موثرترین راه برای تبلیغ محصولات و رشد کسب و کار شما است.

 

بازاریابی موتور جستجو – یک مرور کلی

بازاریابی موتورهای جستجو عملی برای بازاریابی یک تجارت با استفاده از تبلیغات پولی است که در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) ظاهر می شود. تبلیغ کنندگان در مورد کلمات کلیدی پیشنهاد می دهند که کاربران خدماتی مانند Google و Bing ممکن است در جستجوی محصولات یا خدمات خاصی وارد شوند ، که به تبلیغ کننده این امکان را می دهد که آگهی های خود را در کنار نتایج مربوط به آن دسته از سؤالات جستجو قرار دهد.

 

این تبلیغات ، که اغلب با اصطلاح تبلیغات پرداخت برای هر کلیک شناخته می شوند ، در قالب های مختلفی وجود دارد. برخی از آن ها تبلیغات کوچک و مبتنی بر متن است در حالی که برخی دیگر مانند تبلیغات لیست محصولات بصری و مبتنی بر محصول هستند که به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا از یک نگاه اطلاعات مهم مانند قیمت را مشاهده می کنند.

 

بیشترین قدرت بازاریابی موتور جستجو این است که به تبلیغ کنندگان این فرصت را می دهد تا تبلیغات خود را در مقابل مشتریانی با انگیزه که آماده خرید هستند در لحظه ای دقیق که آماده خرید هستند قرار دهند. هیچ رسانه تبلیغاتی دیگری نمی تواند این کار را انجام دهد ، به همین دلیل بازاریابی موتورهای جستجو بسیار مؤثر و چنین روشی شگفت آور و قدرتمند برای رشد و توسعه کار شما است.

SEM در مقابل سئو: تفاوت چیست؟

به طور کلی ” بازاریابی موتور جستجو” به بازاریابی جستجوی پرداخت شده اشاره دارد.سیستمی که مشاغل به گوگل می پردازند تا تبلیغات خود را در نتایج جستجو نشان دهند.

SEOروشی قدرتمند برای هدایت ترافیک همیشه سبز در بالای قیف است، در حالی که تبلیغات موتورهای جستجو روشی بسیار

مقرون به صرفه برای هدایت تبدیل ها در پایین قیف است

بهینه سازی برای موتور جستجو با بازاریابی موتور جستجو متفاوت است زیرا در سئو مشاغل برای ترافیک و کلیک ها با داشتن مناسب ترین مطالب برای جستجو کلمات کلیدی خاص ، در نتایج جستجو، یک نقطه آزاد کسب می کنند.

کلید واژه ها: بنیاد بازاریابی موتور جستجو

کلمات کلیدی پایه و اساس بازاریابی موتور جستجو است. از آنجا که کاربران کلمات کلیدی (به عنوان بخشی از پرس و جوهای جستجو) را در موتورهای جستجو وارد می کنند تا آنچه را که جستجو می کنند بیابند ، جای تعجب ندارد که کلمات کلیدی اساس بازاریابی موتور جستجو را به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی تشکیل می دهند.