سئو سایت و بهینه‌سازی سایت شامل چه مواردی هستند؟

سئو سایت فرایند بهبود رتبه شما در گوگل و موتورهای جستجو است.

گرفتن رتبه در گوگل می‌تواند کسب و کار شما را قدرتمند‌تر کند. گوگل منبع 70 درصد از ترافیک سایت‌هاست. یعنی 70 درصد از مشتریان‌تان از طریق گوگل شما را پیدا می‌کنند. این آمار بزرگی است. تمام سایت‌های بزرگ جهان تلاش می‌کنند تا رتبه خودشان را در گوگل و موتورهای جستجو بالا ببرند. این فرایند که برای هر وب سایت و هر کسب و کاری یک نیاز ضروری است ،سئو سایت نام دارد.سئو از سال 1997 ظهور پیدا کرد.بنابراین بیش از 20 سال سئو سن دارد.

با خدمات سئو سایت می‌توانید رتبه خودتان را بالاتر ببرید. از رقبا جلو بزنید و مخاطبان و مشتریان بیشتری جذب کنید.

اما سئو سایت و بهینه‌سازی سایت شامل چه مواردی هستند؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت و در مورد قیمت سئو هم اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  1. انتخاب کلیدواژه‌ها متناسب با مشتری ایده‌آل شما

کلیدواژه‌ها سوخت سئو سایت هستند. اولین مرحله از  سئو سایت و بهینه‌سازی سایت تحقیق کلیدواژه‌ها متناسب با هدف کسب و کار شما و همچنین مشتریان موردنظر شماست. در این مرحله کلیدواژه‌هایی که باید در آن‌ها رتبه بگیرید تا از این طریق مخاطبان و مشتریان احتمالی‌تان را جذب کنید به طور کامل بررسی می‌شوند. به طور مثال اگر سایت فروش کفش ورزشی دارید. می‌توانید کلیدواژه‌هایی نظیر خرید کفش ورزشی یا بهترین کفش ورزشی را به عنوان هدف اصلی قرار دهید و کلیدواژه‌های جانبی را هم متناسب با آن انتخاب کنید.

2.تولید محتوا متناسب با کلیدواژه‌ها

 

تولید محتوا

بعد از انتخاب کلیدواژه‌ها باید تولید محتوا متناسب با کلیدواژه‌هایی که انتخاب کرده‌اید صورت بگیرد. محتوا در سئو نقش مهمی ایفا می‌کند. سئو یکی از حوزه‌های بازاریابی محتوا است و شما با تولید محتوای مناسب مخاطبان را نسبت به برند و محصولات و خدمات‌تان آگاه می‌کنید. مثلا باید برای کلیدواژه بهترین کفش ورزشی محتوا تولید کنید. کفش‌های ورزشی را به کاربران معرفی کنید و در این محتوا از این کلیدواژه‌ها استفاده کنید تا گوگل محتوای شما را شناسایی کند.

3.لینک‌سازی داخلی متناسب با خدمات و سایر بخش‌های سایت محصولات

یکی از مراحل مهم در سئو سایت لینک‌سازی داخلی است. چون شما محتوا تولید می‌کنید و این محتوا باید صفحات محصول و یا دسته‌بندی و یا صفحه سرویس‌های شما را تقویت کند. این کار از طریق لینک‌سازی داخلی انجام می‌شود. لینک‌سازی داخلی اصول خاص خودش را دارد. باید بدانید به کدام صفحات و با چه متنی لینک بدهید تا صفحات شما رشد بیشتری داشته باشند.

4.بهینه سازی سئو محتوا

سئو محتوا

هر محتوایی نمی‌تواند در گوگل رتبه بگیرد. محتوا باید از نظر استفاده از کلیدواژه‌ها به اندازه درست و کافی بهینه‌سازی شود. تیترها و عنوان‌ها و عکس‌ها به درستی تقویت شوند. خوانایی مطلب بالاتر برود. لینک‌های بین محتواها و صفحات دیگر سایت بهینه شوند و ساختار کلی سایت شما متناسب با اهداف شما و نیاز مخاطبان تقویت شود.

تا این مرحله سئو داخلی نام دارد. اما سئو تنها به فعالیت‌های داخل سایت محدود نمی‌شود. یک بخش دیگر به نام سئو خارجی هم وجود دارد که بسیار مهم است.

5.لینک سازی خارجی 

لینک سازی خارجی

لینک‌سازی خارجی می‌تواند قدرت صفحات محصول و یا صفحات اصلی سایت را چندین برابر کند. به همین دلیل جزو بخش‌های مهم سئو سایت است. باید بدانید از چه سایت‌هایی لینک بگیرید و روی کدام کلیدواژه‌ها لینک‌سازی کنید. روش‌های مختلفی برای لینک‌سازی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و تاثیر ویژه‌ای روی رتبه شما در گوگل دارند.

6.شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک بخش از سئو خارجی در نظر گرفته می‌شوند. چون گوگل و سایر موتورهای جستجو سایر فعالیت‌های شما را هم زیرنظر دارند. اینکه چقدر در شبکه‌های اجتماعی بازخورد می‌گیرید. مطالب شما چگونه در بستر اینترنت به اشتراک گذاشته می‌شوند و در سوشال مدیا چقدر اعتبار دارید. تمام این عوامل دست به دست هم می‌دهند تا در نهایت ارزش واقعی سایت شما به گوگل اثبات شود و رتبه‌ای بهتر به شما بدهد.

چطور می توانیم سئو سایت را تقویت کنیم؟

تقویت سئو

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت به دانش تخصصی و حرفه‌ای در این زمینه نیاز دارد. شناسایی دقیق الگوریتم‌های گوگل و سایر موتورهای جستجو، کار کردن با ابزارهای تخصصی، لینک‌سازی حرفه‌ای و مواردی از این دست باید به طور کامل به کار گرفته شوند تا بتوانید رتبه‌ای قدرتمند در گوگل کسب کنید.

ما در گروه فناوری وب تمام این خدمات را با کیفیتی بالا در اختیار شما قرار می‌دهیم. سال‌ها دانش و تخصص در این زمینه گروه ما را در این زمینه موفق‌تر کرده است. تعرفه خدمات سئو هم متناسب با نیاز شما در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید بهترین قیمت سئو را تجربه کنید. تمام خدمات سئو سایت با استفاده از ابزارهای تخصصی، نمودارها، بررسی‌های آماری و … در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما می‌توانید شاهد رشد کسب و کارتان باشید و مشتریان بیشتری را از طریق سئو جذب کنید.

همچنین خدمات طراحی سایت و صفحات شما به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود و سایتی باکیفیت و با پتانسیل جذب مشتری بالا خواهید داشت. همین امروز تصمیم بگیرید و با بهترین تعرفه خدمات سئو و طراحی سایت کسب و کارتان را قدرتمند‌تر کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *