10 نکته مهم سئو 2020 که باید بدانید:

10 نکته سئو 2020

1.الگوریتم BERT و بهینه سازی برای کاربر:

نکات سئو 2020

در سال 2019 راه اندازی الگوریتم جدید BERT گوگل مورد توجه بسیاری قرار گرفت طوریکه هر سئو کار حرفه ای می خواهد بداند که چگونه برای BERT بهینه می شود .

به طور خلاصه می توان گفت کار الگوریتم BERT ارزیابی دسترسی کاربر برای جستجو و مطابقت آن با مطالب است.

به گفته الی شوارتز ،مشاور گوگل :محتوا واقعا به قصد کاربر نوشته شود تا حتی ممکن است کلمات کلیدی که برای تولید محتوا که از سوالات پیشنهادی گوگل ارائه می شود کمتر مرتبط شوند. در سال 2020 سئو های هوشمند از پشت میز خود بلند می شوند تا با مشتریان صحبت کنند تا بتوانند دریابند که مخاطبان واقعا از آن چه می خواهد.

2.محتوای با کیفیت و بهینه سازی شده:

محتوا با کیفیت

باز هم مانند سال های قبل محتوا بر همه چیز در سئو تاثیر می گذارد.شما برای موفقیت در سئو 2020 باید محتوایی بنویسید که مرتبط و با ارزش باشد.

3.الگوریتم E-A-T و بسته شدن بر اساس این الگوریتم:

الگوریتم E-A-T

همان طور که به طور کامل در مقاله الگوریتم E-A-T خواندیم به یک شرکت خاص و محتوایی که به نمایندگی از آن در سایت شرکت منتشر می کنند می پردازد.

شرکت هایی که با شهرت ضعیف به مشتریان خود خدمات می دهند،شرایط سخت تری برای رقابت خواهند داشت.این که یک شرکت دارای برند معتبر باشد علاوه بر امنیتی که برای سایت خود به وجود می آورد بازخورد مناسبی را در مورد برند خود آشکار می کند.

قابل اطمینان بودن برای ناشران در سال 2020 بسیار مهم خواهد بود.بااعتبار نویسنده اقتدار و قابل اطمینان بودن یک قطعه محتوا از نظر گوگل سنجیده می شود.به طور کلی هر محتوایی که نمره بهتری از نظر الگوریتم E-A-T به دست آورد در رتبه های بالاتری از نتایج جستجو قرار می گیرد.

4.سئو براساس ux :

سئو بر اساس ux

این روش بر اساس این است که چگونه می توانید به کاربران خود کمک کنید که بهترین تجربه ممکن را از سایت شما داشته باشند و درطول بازدیدشان از سایتتان چه ارزشی برای آن ها فراهم می کنید. همچنین شما باید سرعت صفحات خود را افزایش دهید .

پس در سال 2020 باید صفحات خود را بر این اساس بارگزاری نمایید.

5.سئو بر روی موبایل:

در سال 2020 باید سایتتان کاملا با موبایل سازگار باشد بیشتر اوقات مردم وب سایت شما را از طریق موبایل پیدا می کنند 

6.ساختار داده:

با وجود این که در سال 2020 محتوا با کیفیت مهم است،هنوز الگوریتم ها محتوا را کاملا درک نمی کنند.

ما باید در سایتمان ساختاری ایجاد کنیم که موتورهای جستجو بهتر نتیجه بگیرند .این به این معنا است که ساخت داده ها باید به شکلی باشد که موتورهای جستجو گوگل کمک کند تا نه تنها آنچه در یک صفحه است را درک کنند ،بلکه این که چگونه هر کلمه با کلمه دیگر در صفحه مربوط می شود و ارتباط آن صفحه با سایر صفحات درون وب سایت کمک می کند.

داده های درست و کارآمد ،تبدیل به لایه داده های بازاریابی شما می شود تا در هر لحظه بتوانید به مشتریان خود خدمات بدهید.

7.بهینه سازی بر اساس آمار و ارقام :

آمار و ارقام در محتوا در سئو 2020 مؤثر است آمار و ارقام به گونه ای است که نظر کاربران را جلب کرده و موجب می شود کاربران زمان بیشتری در سایت شما بمانند و تمامی آمار و ارقام را ببینند.

8.لینک سازی و برند سازی :

ایجاد یک برند تجاری که مردم به آن اعتماد دارند و می خواهند با آن تجارت کنند ضروری است.هرچه مردم بیشتر به برند شما اعتماد داشته باشند بیشتر تمایل به اشتراک گذاری داده های سایت شما را دارند مردم در مورد شما صحبت می کنند و محصولات شما را خریداری می‌کنند.

9.تمرکز بیشتر بر روی بازدید:

با استفاده از اسنیپ های گوگل(توضیحات باکس مانند که در نتایج گوگل بر زیر سایت شما می آیند.)باعث افزایش کلیک بر روی سایت شما می شود که باعث بالا رفتن CTR شما می شود.

10.برنامه نویسی:

سایتتان را با زبان های برنامه نویسی همچون پایتون یا R  بسازید استفاده از برنامه نویسی سئو را بهتر می کند.